top of page

KAMERDYNER powstał z myślą o stworzeniu profesjonalnych usług związanych z utrzymaniem czystości oraz projektowaniem
i zakładaniem terenów zieleni. W miarę upływu czasu i zgodnie z oczekiwaniami klientów poszerzamy paletę swoich usług dostosowując ją do indywidualnego zapotrzebowania.

Jesteśmy lokalną szczecińską firmą z 20 letnim doświadczeniem
i bazujemy głównie na referencjach naszych Klientów 

Projekt bez nazwy (9).jpg

WŁAŚCICIELKA

ANETA KOBYLIŃSKA-CZARNIAK

Właścicielka – Aneta Kobylińska - Czarniak posiada ukończone studia wyższe i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem ludzkim. Pracując kilkanaście lat w międzynarodowych korporacjach finansowych nabrała doświadczenia w rekrutacji, szkoleniu pracowników i zarzadzaniu przedsiębiorstwem.

 

Zdobyte doświadczenie, uważność w rozmowach z klientami i chęć zaspokojenia ich potrzeb powoduje zdobycie zaufania co procentuje referencjami i poleceniami. To z kolei skutkuje stale powiększającym się gronem zadowolonych Klientów i Zleceniodawców coraz to większych Przedsiębiorstw.

ARCHITEKT KRAJOBRAZU 

FILIP CZARNIAK

Filip Czarniak - Architekt krajobrazu opracowuje projekty zakładania terenów zieleni jak i ogrodów. Po zaakceptowaniu projektu nadzoruje i aktywnie uczestniczy w procesie powstawania zaplanowanej zieleni i ogrodu. Sposób pracy i zaangażowanie świadczy o miłości i pasji do wykonywanego zawodu.
 

Wybór kierunku studiów nie był przypadkowy dzięki temu zdobywanemu wykształceniu towarzyszyło wiele sukcesów których zwieńczeniem było wyróżnienie w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za najlepszą pracę dyplomową w kategorii architektura krajobrazu. Dzisiaj zdobytą wiedzą i doświadczeniem możemy dzielić się z naszymi Klientami.

Filip Czarniak obejmuje w firmie KAMERDYNER stanowisko kierownicze i jest odpowiedzialny nie tylko za projekty zieleni i zakładanie ogrodów, ale i za sprawny przebieg procesu wykonywanych usług. Nadzoruje bezpośrednio wykonanie prac i odpowiada za ich odbiór.

Projekt bez nazwy (9)_edited.jpg

POZNAJ NAS

Firma przyjazna środowisku

Posiadany przez firmę KAMERDYNER sprzęt i urządzenia mają istotny wpływ na dbałość o stan środowiska naturalnego gdyż minimalizują zużycie wody, oraz nie wymagają stosowania szkodliwych dla środowiska detergentów.

Usuwanie zanieczyszczeń przy myciu przeszkleń i elewacji odbywa się jedynie przy użyciu wody demineralizowanej, oraz pary pod wysokim ciśnieniem. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu do środowiska nie trafiają żadne zanieczyszczenia chemiczne znajdujące się w popularnych detergentach.

Zastosowane technologie czyszczenia umożliwiają m.in. czyszczenie elewacji w miejscach porośniętych gęstą roślinnością bez narażenia jej na niekorzystny wpływ środków chemicznych.

Wprowadzenie nowoczesnych technologii daje możliwość innowacyjnych rozwiązań stosowanych w branży utrzymania czystości, oraz zapoczątkowuje przemiany zmierzające do dbałości o ekologię.

Projekt bez nazwy (11).jpg

NASZA PODRÓŻ

2006

ZAŁOŻENIE FIRMY

Założenie firmy która w swoim pierwotnym założeniu miała być skierowana wyłącznie do klienta indywidualnego zapewniając mu profesjonalną pomoc w prowadzeniu domu. Szybko jednak nasza firma zyskała zainteresowanie świadczonymi usługami wśród właścicieli firm. W 2008 roku naszym klientem została firma DHL co wpłyneło na zmianę kierunku rozwoju.

2010

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii firma Kamerdyner zapoczątkowuje istotne zmiany w procesie świadczenia usług utrzymania czystości. Wysokiej klasy sprzęt, wykorzystujący mycie fasad i elewacji gorącą wodą demineralizowaną jest gwarancją świadczenia najwyższej jakości usług, które spełnią oczekiwania potencjalnych nabywców także w zakresie ochrony środowiska.

2013

INWESTYCJA W PARK MASZYNOWY

Uzyskanie przewagi technologicznej, przez firmę KAMERDYNER, ma istotny wpływ na poprawę jakości usług sprzątających.  Wysokiej klasy sprzęt, jest gwarancją świadczenia najwyższej jakości usług, które spełniają oczekiwania Klientów.

2019

PIERWSZE PROJEKTY, ARANŻACJE ORAZ ZAKŁADANIE TERENÓW ZIELENI 

Zaczynamy rozwój związany z pielęgnacją i utrzymaniem terenów zieleni, diagnostyką chorób roślin oraz zapobiegania im. Dbamy o to, aby każdy ogród, który projektujemy i zakładamy, był nie tylko piękny, ale także funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu. Nasze usługi są wykonywane z najwyższą starannością i precyzją, dzięki czemu nasze ogrody przynoszą ukojenie i radość.
Dbałość o zieleń staje się nasza pasją.

NASZE REALIZACJE

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Logo Mercedes.jpg

"Firmę Kamerdyner z całą pewnością można określić jako w pełni profesjonalną.
Kamerdyner wykonuje swoje usługi w nowatorski sposób przy użyciu specjalistycznego sprzętu.
Wszystkie zlecenia wykonywane są terminowo, a reakcja na kolejne zlecenia bardzo szybka."

bottom of page